Par mumsLATVIJAS REPUBLIKAS LIKUMS
RU LV
Dome domā
Kultūra
Dienasgrāmata
Brīvdienas
Notikumi
Baltijas centrs
 
 

27.10
2016

Kļūdas, kas tiek pieļautas, aizņemoties īstermiņa kredītus

Autors: CredMe.eu

Kļūdas, kas tiek pieļautas, aizņemoties īstermiņa kredītus

Lēmums, kuru ātro kredītu jeb onlain sesxebi izvēlēties, vienmēr ir grūts. It īpaši tas attiecas uz gadījumiem, kad ir vēlme šo aizdevumu aizņemties internetā. Šie aizdevumi izceļas ar vienkāršību, proti, tos var iegūt ātri, ērti un viegli, bet līdz ar šiem aizdevumiem itin vienkārši var iegūt arī dažnedažādas problēmas. Sākotnēji šie aizdevumi šķiet nekaitīgi un līdz ar to arī vilinoši, tomēr, ja tos aizņemas, balstoties uz nepareiziem principiem, tie var sagādāt vienas vienīgas galvassāpes. Lai palīdzētu jums pieņemt finansiāli pareizu lēmumu, izvēloties sev piemērotāko un izdevīgāko ātro kredītu, esam sagatavojuši sarakstu ar izplatītākajām kļūdām, ko cilvēki pieļauj, izvēloties aizdevumu internetā. Šis saraksts, domājams, palīdzēs jums izvairīties no šādu un līdzīgu kļūdu pieļaušanas, ja arī jums reiz radīsies nepieciešamība pēc īstermiņa kredīta.

Aizņemties pirmo kredītu, ko iespējams atrast
Aizņemoties pirmo kredītu, ko esat atraduši, sākot izdevīgākā aizdevuma meklējumus, pastāv divi scenāriji – jums paveicas un jūs atrodat aizdevumu ar zemu procentu likmi vai jums nepaveicas un jūs atrodat aizdevumu ar augstu procentu likmi. Dažādi aizdevēji piedāvā aizdevumus ar dažādām procentu likmēm, sākot ar ļoti zemām un beidzot ar ļoti augstām, tādēļ aizņemties pirmo kredītu, ko atrodat, ir ārkārtīgi muļķīgi. Nav iespējams saprast, vai konkrētā procentu likme ir zema vai augsta, kamēr neesat to salīdzinājuši ar citu aizdevēju piedāvātajām procentu likmēm. Mūsdienās vairs nav jāapzvana vai jāapmeklē visi aizdevēji, lai noskaidrotu to piedāvājumu nosacījumus – šodien viss ir izdarāms interneta vidē, apmeklējot interneta vietnes, kas nodarbojas ar aizdevēju un to piedāvājumu salīdzināšanu. Viens no šādu interneta vietņu piemēriem ir CredMe.eu. Kad esat izvēlējušies aizdevumu, kas atbilst jūsu prasībām, noskaidrojiet informāciju arī par aizdevēju, lai uzzinātu, cik godīgs un uzticams ir jūsu izvēlētais aizdevējs. Centieties aizņemties naudu tikai no tāda aizdevēja, par kuru ir atrodamas pozitīvas atsauksmes. Arī tas ir noskaidrojams internetā.

Pirms aizņemšanās neaprunāties ar radiniekiem vai draugiem
Mums ir jāsaprot, ka it visiem no šiem aizdevumiem, salīdzinot tos ar banku kredītiem, ir augstas procentu likmes. Protams, dažādu aizdevēju starpā tās var būt zemākas un augstākas, tomēr, vērtējot kopumā, tas ir uzskatāmas par ļoti augstām. Rēķinieties ar to, ka, aizņemoties ātro kredītu, jums būs jāatmaksā ne vien aizdotā naudas summa, bet arī procenti, kas ir nesalīdzināmi augstāki nekā visiem citiem aizdevumu veidiem. Vienīgais izņēmums ir bezprocentu kredīts jeb swrafi sesxebi uprocento , kuram netiek piemērota procentu likme. Šī iemesla dēļ, iesakot iespēju robežās izvairīties no šiem aizdevumiem, finanšu eksperti iesaka visupirms aprunāties ar radiniekiem vai draugiem – varbūt viņi var aizdot jums nepieciešamo naudas summu? Skaidrs, ka aizņemties naudu no radiniekiem vai draugiem nereti ir neērti, tomēr, kad ir jāizvēlas starp neērtumu un lieliem izdevumiem, ir vērts padomāt par aizdevumu no tuviem cilvēkiem. Protams, ja radinieki vai draugi nespēj jums finansiāli izpalīdzēt, jums neatliek nekas cits kā meklēt izdevīgāko īstermiņa aizdevuma piedāvājumu.

Nelasīt līgumu pirms tā parakstīšanas
Neskatoties uz to, ka jūs esat veikuši ilgstošu un dziļu izpēti, meklējot piemērotāko un izdevīgāko aizdevumu, vēl aizvien pastāv risks saskarties ar negodīgu un naudaskāru aizdevēju. Pirms parakstāt jelkādu līgumu, pārliecinieties, ka esat rūpīgi izlasījuši ikvienu tā rindiņu. Šāda piesardzība var pasargāt jūs no daudz vairāk neērtībām un finansiālajiem zaudējumiem nekā jūs spējat iedomāties. Atcerieties, ka, kamēr jūs neesat parakstījuši līgumu, neviens no jums nevar gūt nekādu labumu un neviens jums neko nevar nodarīt, arī pārmest to, ka jūs pārāk ilgi lasāt līgumu. Pārliecinieties par to, ka jūs ne vien esat izlasījuši līgumu, bet arī pilnībā izprotat to, lai kādu pārpratumu dēļ jūs nenonāktu muļķa lomā un vēlāk par to dabūtu maksāt.

Komentāri (0)
Palika simbolu
 
Dome domā
Kultūra
Dienasgrāmata
Brīvdienas
Notikumi
Baltijas centrs

Оформить подписку на новости