Par mumsLATVIJAS REPUBLIKAS LIKUMS
RU LV
Dome domā
Kultūra
Dienasgrāmata
Brīvdienas
Notikumi
Baltijas centrs
 
 

24.9
2016

Kā pelnīt naudu, strādājot no mājām?

Autors: CREDX.LV

Katru gadu arvien vairāk cilvēku izvēlas vai ir spiesti strādāt no mājām.

Iemesli šādam lēmumam, protams, ir dažādi – kādam ir atrie krediti , kuru dēļ nākas palielināt savus ienākumus, papildus pamatdarbam strādājot arī no mājām, kāds vēlas piepelnīties, trodoties dekrēta atvaļinājumā vai nespējot strādāt uz vietas kādu citu iemeslu dēļ, vēl kāds gluži vienkārši dod priekšroku darbam no mājām. Ņemot vērā šo tendenci, turpinājumā sniegsim jums pāris ideju, kā iespējams pelnīt naudu, strādājot no mājām.


Kļūstiet par brīvprātīgo rakstnieku
Ja jums ir dators un piekļuve internetam, jūs varat kļūt par brīvprātīgo rakstnieku, kas raksta rakstus vai stāstus dažādām vietnēm, sākot ar žurnāliem, interneta portāliem, e-grāmatām un beidzot ar blogiem, kas mūsdienās ir kļuvuši tik ļoti populāri. Nepieciešamība pēc jauniem tekstiem ir milzīga, un tā arvien pieaug, tādēļ atrast darbu šajā jomā nav īpašas grūtības. Protams, lai kļūtu par rakstnieku un saņemtu par to atalgojumu, ir jāpiemīt noteiktām kompetencēm – pirmkārt, jums ir jāspēj rakstīt bez gramatiskajām un interpunkcijas kļūdām, kā arī jūsu rakstības valodai ir jābūt literāri pareizai. Tāpat ir ieteicams pārzināt vai vismaz orientēties tēmā, par kuru jūs rakstāt. Protams, noteikti ir tādi darba devēji, kuriem šīs īpašības ir mazsvarīgas, tādēļ, meklējot sev piemērotāko darba piedāvājumu, raugiet, lai darba devēja prasības atbilstu jūsu kompetencēm.

Audzējiet un pārdodiet paši savu produkciju
Ja jums ir dārzs un tajā ir pietiekoši daudz vietas, jūs varat audzēt dārzeņus, augļus, garšaugus, kā arī citas dabas veltes. Pašiem audzējot produktus, kas veikalā nopērkami par salīdzinoši augstām cenām, jūs uzlabojat savu finansiālo situāciju divējādi – jums nav jāpērk šie produkti veikalā, kas ļauj ietaupīt kaudzi naudas, kas citkārt tiek iztērēta uz augļiem un dārzeņiem, ļaujot arī izvairīties no tādiem aizdevumiem kā ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi , kā arī jūs varat šos produktus pārdot kādam, kas veikala produkcijas vietā labprātāk izvēlas zemnieku produkciju. Tā kā zemnieku produkcija tiek uzskatīta par ekoloģiskāku un līdz ar to arī veselīgāku, tās cena nereti ir augstāka par veikala produkciju, kas jums, kas nodarbojas ar augļu un dārzeņu audzēšanu, nāk tikai par labu.

Mākslas darbi un citi darinājumi
Ja jums ir kāds radošs hobijs, kura laikā tiek radīts kāds mākslas darbs vai kāda praktiska lieta, piemēram, rotaslietas, adījumi, apsveikumu kartiņas, rotaļlietas, gleznas, jums ir visas iespējas, kā saka, nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu – nodarboties ar savu hobiju un nopelnīt naudu. Jāpiemin, ka mūsdienās šādas lietas tiek novērtētas arvien vairāk – viss, kas ir cilvēku, nevis robotu radīts, tiek cienīts un uzskatīts par vērtību. Šādiem darbiem piemīt tā saucamā pievienotā vērtība, kuru grūti izteikt naudā. Šī iemesla dēļ šāda veida darbiem ir salīdzinoši augstas cenas, ja salīdzinām tās ar masveida produkcijas cenām. Mūsdienās savus darinājumus var pārdot kā dažādos tirdziņos un veikalos, tā arī speciālos interneta portālos un sociālajos tīklos.

Interneta mārketings
Mūsdienās pastāv daudz un dažādi veidi, kā iespējams nopelnīt naudu internetā. Lai gan daudzi netic peļņai internetā, tā ir mūsdienu realitāte, kas kļūst arvien populārāka. Viens no veidiem, kā nopelnīt naudu internetā, ir izveidot mājaslapu, kas pārstāv kādu aktuālu un pieprasītu nišu tirgū, un izmantot partnermārketinga sniegtās priekšrocības. Jūs varat izveidot, piemēram, interneta portālu, kas būtu saistošs kaķu saimniekiem, un izvietot tajā daudzveidīgu produkciju, kas varētu būt aktuāla kaķu mīļiem un kuru tie vēlētos iegādāties, piemēram, grāmatas, pārtikas produktus, rotaļlietas, medikamentus, aksesuārus u.tml. Katru reizi, kad kāds no jūsu mājaslapas apmeklētājiem nopirks kādu jūsu mājaslapā izvietoto produktu, jūs nopelnīsit komisijas maksu. Otra iespēja, kā iespējams nopelnīt naudu ar savu mājaslapu, ir izvietot tajā reklāmas, saņemot naudu no reklāmdevējiem vai saņemot naudu par katru klikšķi uz reklāmas, kas izvietota jūsu mājaslapā.

Komentāri (0)
Palika simbolu
 
Dome domā
Kultūra
Dienasgrāmata
Brīvdienas
Notikumi
Baltijas centrs

Оформить подписку на новости