Par mumsLATVIJAS REPUBLIKAS LIKUMS
RU LV
Kultūra
Dienasgrāmata
Brīvdienas
Ziņas - Новости
Notikumi
 
 

15.2
2022

No marta mīkstinās ierobežojumus tirdzniecībā; darbu atsāks slēgtās nozares 

Autors: LETA
Fotogrāfijas autors: press

Ministru kabinets otrdien, 15. februārī, vienojās no šā gada 1. marta mīkstināt patlaban spēkā esošos ierobežojumus

Ministru kabinets otrdien, 15. februārī, vienojās no šā gada 1. marta mīkstināt patlaban spēkā esošos ierobežojumus tirdzniecības nozarē, proti, veikali vairs netiks dalīti epidemioloģiski drošos un nedrošos, tomēr spēkā būs prasība par 15 kvadrātmetru nodrošināšanu uz pakalpojuma saņēmēju.

Valdībā atbalstītie grozījumi noteikumos "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" paredz, ka tirdzniecības pakalpojumu sniegšanai no 1. marta netiks saglabāta prasība tos nodrošināt epidemioloģiski drošā vidē.

Tomēr, lai kompensētu Covid-19 izplatības risku, tiks noteikta prasība, ka tirdzniecības pakalpojuma sniegšanas vietā uz vienu pakalpojuma saņēmēju būs jānodrošina ne mazāk kā 15 kvadrātmetri no publiski pieejamās platības. Tādējādi tiks ierobežots cilvēku skaits, kas vienlaicīgi uzturas tirdzniecības vietā.

Savukārt ar grozījumiem rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu tiks atcelts darbības laika ierobežojums no pulksten 23 līdz 6 tirdzniecības pakalpojuma sniedzējiem.
Valdība arī lēma no 1. marta atļaut atsākt darbu tām nozarēm, kuru darbība līdz šim ir ierobežota, piemēram, naktsklubu, azartspēļu un atrakciju darbību. Šie pasākumi varēs notikt epidemioloģiski drošajā vidē, tostrap pakalpojuma saņēmējam un pakalpojuma sniedzējam būs jābūt ar derīgu Covid-19 sertifikātu.

Komentāri (0)
Palika simbolu
 
Kultūra
Dienasgrāmata
Brīvdienas
Ziņas - Новости
Notikumi

Оформить подписку на новости