Par mumsLATVIJAS REPUBLIKAS LIKUMS
RU LV
Kultūra
Dienasgrāmata
Brīvdienas
Ziņas - Новости
Notikumi
 
 

16.2
2022

Šoruden Daugavas stadionā notiks Raimonda Paula mūzikas lielkoncerts 

Autors: LETA
Fotogrāfijas autors: press

Rīgā, Daugavas stadionā, 10. septembrī, notiks nebijuša mēroga Maestro Raimonda Paula mūzikas lielkoncerts

Informē organizatori no SIA "REKU": leģendārā komponista mūzika uz lielās skatuves vienos teju 100 mākslinieku, kuri dziedās īpaši šim koncertam radītas Maestro skaņdarbu aranžijas.

Uz vienas skatuves kāps aktuālākās pašmāju mūzikas zvaigznes, visos laikos mīlēti estrādes grandi, kā arī klasiskās mūzikas profesionāļi, kuru sniegumu papildinās mūsdienīgi, dīdžeju radīti ritmi. Līdztekus Maestro skaņdarbu svaigajām aranžijām mūziķi izpildīs arī šī brīža aktuālākos hitus, kas īpaši lielkoncertam tiks samiksēti popūrija formātā.

Dziesmu pavadījumu koncertā nodrošinās Liepājas Simfoniskais orķestris, bet uz skatuves kāps tādas zvaigznes kā "Musiqq", Laima Vaikule, ansis, Ozols, "Tautumeitas", "Dagamba", Aminata, Arstarulsmirus, "Carnival Youth", Artūrs Skrastiņš, "Mazais princis", Aija Andrejeva, "Singapūras satīns", Dināra Rudāne, Jānis Aišpurs, Žoržs Siksna, "Gg Choir", Dj Monsta, Intars Busulis un "Abonementa orķestris".

"Koncerta ideja ir skaista! Novērtēju tā vērienu un priecājos, ka mana mūzika vienkopus pulcēs tik atšķirīgus māksliniekus, kas citādi uz vienas skatuves iespējams nekad nesatiktos. Nešaubos, ka muzikālu pārsteigumu netrūks ne klausītājiem, ne arī man pašam," savu dalību koncertā saglabājot kā noslēpumu, komentē Raimonds Pauls.


Lielkoncerta mūzikas producents un radošais direktors būs Arstarulsmirus. "Raimonda Paula mūzika ir bijusi man līdzās no agras bērnības un noteikti atstājusi iespaidu uz manu muzikālo gaumi, mūzikas izpratni un radošo pieeju. Hip-hop žanra ietvaros bieži tiek izmantoti citu autoru radītas mūzikas fragmenti, lai izveidotu ko jaunu. Būdams šī žanra pārstāvis, es ne reizi vien esmu aizlienējis Maestro kompozīciju elementus. Man ir milzīgs gods un gandarījums būt par daļu no tik vērienīga lielkoncerta! Izmantojot mūsdienīgus aranžijas paņēmienus un negaidītas sadarbības ar izpildītājiem, kopā ar kolēģiem gādāsim, lai tautā iemīļotie Raimonda Paula skaņdarbi skanētu ierasti, bet tajā pašā laikā svaigi," stāsta Arstarulsmirus.

Simfoniskā orķestra vērienu Daugavas stadions piedzīvos pirmoreiz, tāpēc īpaši šim notikumam tiks radīta jauna, grandioza skatuve, kas apmeklētājiem ļaus baudīt koncertu vienlīdz labi no ikvienas izvēlētās vietas. Par lielkoncerta vizualizāciju režiju rūpēsies Papa Chi.

Komentāri (2)
| 15.05.2024 - 0:00
 
| 26.03.2024 - 21:51
 
1-10     
Palika simbolu
 
Kultūra
Dienasgrāmata
Brīvdienas
Ziņas - Новости
Notikumi

Оформить подписку на новости